Lyžařská škola s osobním a rodinným přístupem v Janských Lázních v Krkonoších…

KOMPLETNÍ SERVIS S RADOSTÍ A LÁSKOU

lyžování nás prostě baví :-))

Jsme profesionální rodinná lyžařská škola a tým instruktorů milující zimu, lyžování, s osobním a přátelským přístupem ke každému zákazníkovi – i k tomu nejmenšímu, k vašemu dítku 😉

…místní region známe od narození, v Krkonoších jsme se narodili, víme jaký program z nabídky lyžařské školy vám doporučit, aby jste své lyžařské dovednosti posunuli tam „kde a jak chcete lyžovat“, poradíme kde si bezva zalyžujete, nebo kterou restauraci by jste u nás neměli minout…

Lyžařská škola pro každého bez rozdílu věku…

Rodiče malých dětí mohou využít služeb lyžařské školy pro děti.
Hravou a především zábavnou formou učíme v lyžařské škole děti individuálně s jedním instruktorem nebo ve skupinkách s dalšími dětmi. Pro výuku dětí v lyžařské škole využíváme  oddělený a bezpečný výukový lyžařský park s množstvím pomůcek jako jsou molitanové průjezdy a pohádkové postavičky.

Pokud na vaše začátky nechcete být sami, potřebujete zlepšit vaši techniku a přemýšlíte o lyžařské škole v individuálním lyžařském kurzu pro dospělé nebo si užít lyžování pouze v kruhu vaší rodiny, jste u nás na správné adrese!

Pro náročnější a pokročilé klienty a jejich děti máme i VIP zdokonalovací výuku lyžování pro pokročilé zaměřenou na individuální přání  zákazníků  (carving – zaměření na jízdu po hranách, přiblížení a výuku techniky závodního lyžování, jízdu v hlubokém sněhu či výuku telemarku).

Najdete nás každý den na kopci v Krkonoších, ve SkiResortu Černá hora – Janské Lázně a v lyžařském areálu Duncan ve Svobodě nad Úpou (všechna střediska jsou v zimní sezoně dostupná skibusem ZDARMA)

ZDE na pobočkách lyžařské školy, se na vás celou zimu budeme těšit ;o)