Servis lyží
Rodinný skiservis od bývalých závodníků v Janských Lázních

 

Každá dobrá, kvalitní lyže potřebuje během jejího používání rozhodně správnou péči. Díky odbornému a pečlivému přístupu v servisu lyží, si pak uchová ideální skluzové vlastnosti, drží ostrost hran a svému uživateli lyžaři dodá ty nejúžasnější zážitky na ranním manšestru třeba i několik dní po sobě.

Sami zaručeně znáte z vlastní zkušenosti, jak je nastříkaný technický sníh na sjezdovkách v našich českých podmínkách agresivnější, lyže tupí a skluznici vysouší.

Servis lyží, provádíme na digitálních servisních strojích, s odbornou finální ruční prací, (s každými lyžemi pracujeme individuálně dle přání zákazníka a podle jejich nutných oprav)
Při první prohlídce lyží posoudíme stav skluznice, stav hran z boku i ze spod, zvolíme optimální servisní postup včetně základního naformátování skluznice a hran.

U nás lyže nedáváte do plnoautomatu, ale svěřujete je do odborných rukou s dlouholetou praxí z vlastní éry závodního lyžování a osobní přípravy lyží před každými závody.

Pro zájemce, kteří by rádi otestovali světovou značku lyží, na které jezdí závodníci světového poháru, disponujeme Test Centrem lyží FISCHER.

Lyžaři, jež např. pravidelně obnovují svou lyžařskou výbavičku, ve ski servisu dopřávají svému náčiní pravidelnou péči, ale i přes veškeré vynaložené úsilí to na pistě není stále ono a podle jejich představ, nabízíme pomocnou ruku ve formě  zdokonalovací lyžařské školy pro pokročilé pod vedením našich TOP lektorů lyžařské školy.