Lyžování pro rodiny s dětmi

Lyžování s dětmi v Krkonoších ve SkiResortu Černá hora – Janské Lázně

 

„Také rodiče si na dovolené rádi odpočinou a právě proto jsme tu od toho my…

Postaráme se Vám o Vaše ratolesti v lyžařské škole pro děti v dětském lyžařském parku s provázkovým vlekem, zatímco vy si budete užívat volno na sjezdovce.
Vstup do dětského lyžařského parku a jízdné na vlecích je ZDARMA (v ceně výuky).

Lyžařská škola a půjčovna lyží pro rodiny s dětmi nabízí výhodné slevy na výuku lyžování, půjčení vybavení a jízdné na vleky v celém SkiResortu Černá hora – Janské Lázně, ve skiareálu Duncan ve Svobodě nad Úpou i v rodinném skiareálu Košťálka v Janských Lázních.

Snažíme se o komplexní služby a spokojenost našich klientů.

Pokud si vyberete z naší nabídky lyžařské školy pro děti, rádi se vám k vaší spokojenosti postaráme také o ubytování a vše zpestříme vybranými zážitky v Krkonoších.
V případě, že jste vášnivý lyžař – rodič ;o), můžete u nás využít báječnou příležitost testování nejlepších modelů lyží FISCHER a prodej lyží Fisher z nové kolekce pro danou sezonu. O děti se vám mezitím postaráme v dětské lyžařské škole, kde se zaručeně nudit nebudou. Pokud vám však běžná nabídka dětské lyžařské školy již nevyhovuje, můžete svému dítku zakoupit individuální lekce a využít služeb VIP zdokonalovací lyžařské školy  pod vedením našich TOP instruktorů.

Pokud zrovna uvažujete o nějakém sportovním dárku pro někoho blízkého z vaší rodiny, můžeme vám vystavit i Dárkový poukaz na zážitek (výuka lyžování nebo snowboardingu, Testování lyží FISCHER a pod.)

Vždyť lyžování s dětmi musí být hlavně o pohodě a radosti celé rodiny…

 

Lyžování s dětmi ve vybraných lokalitách SkiResortu Černá hora – Janské Lázně

K dispozici zábavné dětské parky, zázemí pro rodiny s dětmi včetně hracích koutků, restaurací i přebalovacích pultů pro maminky s malými dětmi a k výuce lyžování v dětské lyžařské škole provázkové vleky zdarma.

Pestré každodenní lyžování pro rodiny s dětmi je v rámci celého SkiResortu zábavné a snadné.

Funguje zde integrovaný systém přepravy návštěvníků (Skitour & Skibus)
Z areálu v Janských Lázních od horní stanice kabinové lanovky na Černé hoře se do Pece pod Sněžkou můžete mezi areály přepravit ve speciální rolbě. Zpět z Pece pod Sněžkou do Janských Lázní skibusem zdarma.

Taktéž skibusem můžete přejíždět mezi dalšími areály jako např. skiareál Duncan ve Svobodě nad Úpou, Hofmanovy Boudy nebo Černý Důl.

Lyžařské lokality SkiResortu Černá hora – Janské Lázně vhodné pro lyžování s dětmi a začátečníky

  • Černá hora – Janské Lázně /vrchol Černé hory – vleky Sport 1 a 2
  • Skiareál Duncan ve  Svobodě nad Úpou – lyžařský areál zaměřený přímo na rodiny s dětmi…
    krásně dostupný, bezpečné sjezdovky, velké parkoviště ZDARMA, oddělený a bezpečný dětský lyžařský park ZDARMA (v ceně výuky lyžařské školy)
  • Skiareál Košťálka v Janských Lázních –  areál zaměřený na rodiny s dětmi a školní skupiny… (pouze přírodní sníh bez technického zasněžování)

 

Lyžování s dětmi / slevy na dětskou lyžařskou školu

Vážíme si Vašeho zájmu o naši nabídku služeb lyžařské školy, proto zvýhodňujeme klienty, kteří si u nás on-line rezervují výuku společně s vybavením.

On-line rezervace 

Sleva na objednávky výuky a vybavení ve výši 15% !!!