Rodinná lyžařská škola v Janských Lázních ve SkiResortu Černá hora a Svobodě nad Úpou

 

Působíme v lyžařském areálu SkiResort Černá hora – Janské Lázně a v lokalitě rodinného lyžařského areálu Duncan ve Svobodě nad Úpou. Více v kontaktu.

 

Jsme místní rodáci a naše rodina se od malička věnuje lyžování.

Závodili jsme dlouhé roky na lyžích na republikové i mezinárodní úrovni, trénovali děti a mládež v lyžařských oddílech a klubech.

..odtud byl už jen krůček k založení vlastní rodinné lyžařské školy J

Věnujeme se výuce dětí v lyžařské škole i dospělým, máme certifikované lyžařské instruktory i se specializací na dětskou lyžařskou školu.

Lyžařská škola

Škola lyžování hrou – tohle platilo vždy, platí a platit bude.. J

Naše dlouholeté zkušenosti s prací s dětmi (již více jak 18 let) a každoroční absolvování workshopů a seminářů týkajících se nejmodernějších trendů ve výuce lyžování jsou zárukou dlouholetých zkušeností na které je spolehnutí.

VIP zdokonalovací lyžařská škola

Pro pokročilé klienty i jejich děti nově nabízíme VIP zdokonalovací lyžařskou školu pod vedením našich TOP instruktorů. Zde se zaměřujeme na sportovní jízdu, carvingové lyžování po hranách s minimem smykové části, přibližujeme techniku závodního lyžování a učíme všestrannost lyžování v různých typech sněhu a sklonech sjezdovek tak, aby bylo pro klienta zábavné s důrazem na progres techniky.

Snowboardová škola

Děti to již úplně nebere na lyžích a pokukují po prkně?

Zmáknout techniku, padající list, pak frontside a backside a k tomu postupně připojit nějaké ty tríčky?
Tak přesně tohle mají mají naši instruktoři snowboardingu v zásobě pro začínající i pokročilé, malé i velké nadšence snowboardingu.

 Kurzy lyžování pro místní děti

Snažíme se, aby i místní děti z mateřských a základních škol měli tu možnost naučit se lyžovat, případně vyzkoušet snowboarding. Cena výuky pro místní děti je cenově zvýhodněna, poskytujeme výrazné slevy na výuku i půjčení lyží včetně bot a helmy.

Běžkařská škola lyžování

Naší výukovou lokalitou jsou krásné okruhy na vrcholku  Černé hory v Janských Lázních, odkud se můžete sami po výukové lekci napojit na upravené stopy Krkonošské magistrály a pokračovat krásným výletem s nově získanými zkušenostmi

Učíme začátečníky i pokročilé, klasiku i bruslení.

Spolupracujeme s bývalými i aktivními závodníky s dlouholetou praxí.
Pomůžeme vám na běžkách získat správnou techniku nejjednodušší cestou, jistotu v odrazu a skluzu, stabilitu, a hlavně radost z vašich pokroků.

Rezervujte si svůj kurz nebo se zeptejte na cokoliv!