Online kamera Skiareál Košťálka v Janských Lázních


 

Ski areál Košťálka

Rodinný ski areál Košťálka se nachází v Janských Lázních na úpatí Světlé hory ve východní části Krkonoš v Janských Lázních.

Areál je zaměřen na lyžování rodin s dětmi, školní lyžařské kurzy a skupiny, kterým nabízí velmi zajímavé slevy a bonusy.

Ski areál tvoří dva lyžařské vleky na velmi rozsáhlá louce – cca 15ha., v létě pravidelně udržované sečením, proto v zimním období nabízí ideální podklad pro lyžování o délce sjezdovek 600m a šířce až 100m.

V případě zájmu o výuku lyžování a půjčovnu lyží v tomto areálu kontaktujte naší lyžařskou školu ZDE

Hlavní centrální vlek Košťálka 1 začíná od parkoviště u hlavní silnice, druhý vlek Košťálka 2 vhodně doplňuje služby při větší návštěvnosti se spodní stanicí zhruba v polovině sjezdovky.

Areál je v provozu každý den nepřetržitě od 9.00 do 21.00 a nabízí pravidelné večerní lyžování. Areál je v provozu pouze za dostatku přírodního sněhu (prozatím nemá technické zasněžování)

Pohodu zábavy, odpočinku dotváří menší funpark s několika skoky a překážkami a sociální zařízení s občerstvením.
V místě menší parkovací plocha pro rodinný areál Košťálka, větší se nachází vedle hotelu Lesní Dům vedle hlavní silnice spojující Svobodu nad Úpou, Janské Lázně, Černý Důl a Vrchlabí.

Rodinný ski areál Košťlka / 2x vlek
Ski areál Košťálka spadá do SkiResortu Černá hora – Janské Lázně, platí zde tedy jízdné celého skiregionu, jízdné na čipové denní, vícedenní a bodové jízdenky

A11 – Košťálka 1 / 550m, 800os ./hod. sjezdovka „Košťálka 1″

A12 – Košťálka 2 / 400m, 1 000 os./hod. sjezdovka „Košťálka 2″