Hotel Arnika

HOTEL ARNIKA – Janské Lázně – ubytování v Krkonoších

Hotel Arnika Janské Lázně najdete nedaleko centra v klidné zóně, poblíž termálního bazénu. Horské lázeňské město Jánské Lázně je vyhlášeno pro svou výjimečnou polohu s termálními prameny, které prospívají při léčbě pohybového aparátu. První zmínka o teplých pramenech se datuje už před obdobím 14. století.

Hotel Arnika Janské Lázně je vzdálen cca 400m od spodní stanice kabinkové lanové dráhy na Černou horu, pro svou výhodnou polohu může být ideálním místem k zahájení všech vašich turistických aktivit během celého roku.

Lyžařská škola Ski Centrum Šafář Vám doporučuje toto ubytování

Lyžařská škola Ski centrum Šafář je připravena Vás obsloužit ve svých kancelářích lyžařských škol, kde Vám nabízíme výuku lyžování pro děti a dospělé, výuku snowboardingu či běžeckou školu, půjčení vybavení a možnost zážitkových aktivit, např. celodenní výlet na saních a sjezd z Černé hory do Pece pod Sněžkou, nebo jízdy se psím spřežením Vám lyžařská škola Šafář zajistí za zvýhodněné ceny a můžete tím tak obohatit své ubytování.

Těšíme se na Vás! Tým lyžařské školy Ski centrum Šafář

Hotel Arnika
kapacita: 42 lůžek

ubytování od 2-lůžkových pokojů až po 7-lůžkové pokoje vybavené moderním nábytkem s vlastním sociálním zařízením a TV/SAT
ubytování vhodné pro páry, rodiny s dětmi ale i pro firemní semináře, či skupiny, nebo sportovní soustředění a další akce.
stravování:

snídaně / polopenze

hotelové vybavení a další služby:

hotel je po kompletní moderní rekonstrukci s bezbariérovým přístupem, výtahem a stylovou restaurací s tradiční českou i minutkovou kuchyní včetně specialit šéfa kuchyně
Wi-Fi v hotelu ( lounge a recepce )
před hotelem velká slunná terasa
parkoviště přímo u hotelu
v blízkosti termální bazén
zastávka skibusu před hotelem, skibus jezdí zdarma

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..