Hotel Kolínská Bouda

HOTEL KOLÍNSKÁ BOUDA – Černá Hora – ubytování v Krkonoších

Hotel Kolínská bouda se nachází na pěší turistické cestě mezi Černou horou a Pecí pod Sněžkou v klidném a nádherném prostředí Krkonošského národního parku ve výšce 1.117 m.n.m, na místě, kterému se říká „Na Lučinách“ – náhorní, mírně zvlněná rovinka, ideální pro začátek všech horských pěších a cyklistických tůr, ale i procházek pro maminky s kočárky po nejbližším okolí. Ploha Hotelu Kolínská bouda je přímo ideální pro zahájení všech sportovních aktivit ( běžecké tůry, výlety apod. )

Hotel Kolinská bouda poskytuje komplexní služby rodinné klientele, školám v přírodě, ale i firmám při pořádání různých týmových či odpočinkových akcí

Lyžařská škola Ski Centrum Šafář Vám doporučuje toto ubytování.

Lyžařská škola Ski centrum Šafář je připravena Vás obsloužit ve svých kancelářích lyžařských škol, kde Vám nabízíme výuku lyžování pro děti, dospělé, výuku snowboardingu či běžeckou školu, půjčení vybavení a možnost zážitkových aktivit např. celodenní výlet na saních a sjezd z Černé hory do Pece pod Sněžkou, nebo jízdy se psím spřežením Vám lyžařská škola Šafář zajistí za zvýhodněné ceny a můžete tím tak obohatit své ubytování .

Těšíme se na Vás! Tým lyžařské školy Ski centrum Šafář

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..