Penzion Habr

PENSION HABR – Horní Maršov – ubytování v Krkonoších

Pension Habr se nachází v obci Horní Maršov, mezi rušnými lyžařskými středisky Jánskými Lázněmi a Pecí pod Sněžkou, za dominantou obce, kamenným kostelem.

První dochovaná písemná zmínka o obci Horní Maršov je z roku 1466. Významný rozvoj v obci nastal až v 16. století při těžbě dřeva pro doly a dodnes je obec zpracováním dřeva vyhlášena.

V bezprostřední blízkosti Pensionu Habr je fotbalové hřiště, proto se už po několikáté stal místem soustředění fotbalových družstev a sportovních týmů ( zajištění pronájmu fotbalového hřiště, hřiště na tenis, tělocvičny, sauny a bazénu )

Pension Habr je vzdálen 6 km od Skiresortu Černá hora v Jánských Lázních.

Lyžařská škola Ski centrum Šafář je připravena Vás obsloužit ve svých kancelářích lyžařských škol, kde Vám nabízíme výuku lyžování pro děti i dospělé, výuku snowboardingu či běžeckou školu, půjčení vybavení a možnost zážitkových aktivit např. celodenní výlet na saních a sjezd z Černé hory do Pece pod Sněžkou, nebo jízdy se psím spřežením Vám lyžařská škola Šafář zajistí za zvýhodněné ceny, můžete si tak obohatit své ubytování v Krkonoších.

Těšíme se na Vás! Tým lyžařské školy Ski centrum Šafář

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..